KISACA HAKKIMIZDA

Afacan Plastik Endüstriyel Sağlık Ürünleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 1980 yılında yönetim kurulu başkanımız Sn. Osman ABANOZ tarafından Samsun’da kurulmuştur. Firmamız el presleri kullanarak bebek emzikleri üretimi ile ticari hayatına başlamıştır. Şuan da Fabrika ve AVM olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

38 yılı aşkın birikimini ve tecrübesini teknolojik gelişmelere adapte ederek, çalışmalarını sürdüren Afacan Plastik Endüstriyel Sağlık Ürünleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 2016 yılının ilk yarısında Kavak Organize Sanayi Bölgesinde inşaatını bitirmiş olup son teknoloji, modern üretim hattı ve idari binası ile toplamda 10 bin m2 alana sahip olan yeni fabrika binamıza taşınarak, yeni yatırımlar ile teknolojik olarak makine, kalıp parkını genişletmiş ve kendi bünyesinde kurmuş olduğu kalıphane ile kendi kalıplarının yapımı ve teknik çözümlerini sağlar duruma gelmiştir. Afacan Plastik Endüstriyel Sağlık Ürünleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti. sektöründe, ıslak hacim ekipmanları plastik, sağlık ürünleri, kağıt ve köpük verici aparatları, evsel ve endüstriyel çöp kovaları ve mop grubu üretmektedir.Ürettiğimiz bu ürünlerin satışını ülke geneli dağıtım kanallarımızın yanı sıra, Rusya, Ortadoğu ve Avrupa bölgeleri gibi dünyanın çeşitli ülkelerine distribütörler kanalı ile yapmaktadır. Firmamız kısa sürede endüstriyel Temizlik Sektöründe lider konuma gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

AFACAN PLASTİK HAKKINDA İLGİNÇ BİLGİLER

Şuan yaklaşık 15 ülkeye distribütörler aracılığı ile ürün dağıtmaktayız.

Ürettiğimiz ürünlerin gittiği mekanların tahmini olarak sayısı.

Üretim sürecinde çalışan arkadaşlarımız.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletşim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ kurmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında büyüyerek en çok tercih edilen markalar arasında yer alarak gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak. Özellikle endüstriyel temizlik ürünlerinde hem iç hem dış pazarda ekonomik hijyenik ve tasarruflu kullanım sağlayacak yeni inovatif ürünler üretmeyi sürdürüp dünyanın her yerinde çözüm için aranan bir marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Pazarın ihtiyaç dıuyduğu yeni ürünleri tespit edip tasarlayıp üreterek pazarın ihtiyacını karşılamak. Kalite politikalarımızdan ödün vermemek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörde fark ortaya koymak. Müşteri ilişkilerini sorunsuzca yöneterek uzun yıllar çözüm ortaklığı oluşturmak. Ürettiğimiz ürünlerde ekolojik dengeye katkı sağlamak. Uzun yıllar hizmet verme onurunu firmamıza yaşattığınız ve yaşatacağınız için sizlere teşekkür ederiz.

Afacan Plastik Endüstriyel Sağlık Ürünleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

BELGELERİMİZ

Abanoz Group © Copyright 2018