• Nisan

    3

    2019
  • 225
  • 0
Afacan Plastik’ten 100. Yıl Kurtuluş Ormanı’na Destek

Afacan Plastik’ten 100. Yıl Kurtuluş Ormanı’na Destek

Afacan Plastik; Kavak OSB, Kavak Kaymakamlığı, Kavak Orman İşletme Şefliği ile ortaklaşa gerçekleştirilen, ‘1919 Fidan’ kapsamında ‘100. Yıl Kurtuluş Ormanı’ projesini destekledi.

Sayın Kaymakamımız Recep KOŞAL, Kavak Orman İşletme Şefliği, Afacan Plastik Onursal Başkanı Sayın Osman Abanoz, Kavak Organize Sanayi Bölgesi Ortak çalışması ile gerçekleştirilen Fidan Dikimi Etkinliği ’ne katıldı.

Ulu Önder ATATÜRK ‘ün Kurtuluş Savaşını başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100. Yılı sebebiyle Kurtuluş Yolu güzergahında bulunan 100. Yıl Orman Sahası’na 1919 adet fidan dikimi yapıldı. 

Afacan Plastik Onursal Başkanı Sayın Osman Abanoz, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımlarını 1919’da güzide şehrimiz Samsun’a çıkarak atmıştı. Afacan Plastik ailesi olarak, insan ve çevre ilkelerini her zaman en önde tutarız ve bu münasebet ile sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz” diye konuştu.

Afacan Plastik Onursal Başkanı Sayın Osman Abanoz, “Bu etkinliklerin amacı Millî Mücadele ruhunu diri tutmaktır. Bizlerin bir ve beraber olması gerekiyor. Bu çerçevede yapılanların kalıcı eserler olması lazım. Samsun`un milliyetçi bir ruhu vardır. Bu ruhun kalıcı olacağına da inancımız tamdır. OSB`den geçerken bu kısım güzel bakımlı ve yeşil alan olarak göreceğiz. Ben tekrar bu alanı oluşturmakta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Etkinliğe, Sayın Kaymakamımız Recep KOŞAL, Kavak Orman İşletme Şefliği ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Orman İşletme Şefliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı Amir ve Memurları ile Kavak OSB iş adamları ve çalışanlar da katıldı.

 

Yorum Yazın

Yorumunuz 24 saat içerisinde yayınlanacaktır.

Cancel reply
Abanoz Group © Copyright 2018