• Mayıs

    8

    2018
  • 1741
  • 0
Afacan Plastik’in Fabrika Binasında MÜSİAD Zirvesi

Afacan Plastik’in Fabrika Binasında MÜSİAD Zirvesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi’nin Nisan ayı olağan toplantısının ev sahipliğini Afacan Plastik, Kavak Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) yeni fabrika binasında yaptı

MÜSİAD Samsun Şubesi Nisan ayı olağan toplantısı, Afacan AVM’nin Kavak Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet gösteren fabrika hizmet binasında gerçekleştirildi. Afacan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Abanoz ve MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Afacan Plastik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Abanoz’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Kavak Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Ayyıldız, Kavak OSB Bölge Müdürü Ali İhsan Uzun, KYK Bölge Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki MÜSİAD üyeleri katıldı.

10 BİN METREKARELİK ALANDA HİZMET VERİYOR

Yemekli gerçekleştirilen toplantının ardından katılımcılar; 38 yılı aşkın birikimini ve tecrübesini teknolojik gelişmelere adapte ederek, çalışmalarını sürdüren Afacan Plastik Endüstriyel Sağlık Ürünleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’nin 2017 yılının ilk yarısında Kavak OSB’de inşaatını bitirdiği, son teknoloji, modern üretim hattı ve idari binası ile toplamda 10 bin metrekarelik alana sahip yeni fabrika binasını gezerek inceledi. Üretim aşamalarını yerinde gören katılımcılar adına konuşan MÜSİAD Başkanı Tan, Afacan Plastik’i çalışmalarından dolayı tebrik ederek, başarı temennisinde bulundu.

MÜSİAD GENEL BAŞKANI SAMSUN’A GELİYOR MÜSİAD Başkanı Haluk Tan, organize edilen programda yaptığı konuşmasında ayrıca MÜSİAD tarafından 10 Mayıs 2018 tarihinde Ömer Halisdemir Salonu’nda MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kan’ın katılımları ile gerçekleştirilecek olan ‘Bölgesel Kalkınmada MÜSİAD’ın Rolü’ başlıklı toplantıya tüm işadamlarının katılımı beklediklerini söyledi.

OSMAN ABANOZ: YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Afacan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Abanoz ise “MÜSİAD üyelerini Kavak’ta ve fabrikamızda ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duydum. Samsun’a verdiğimiz desteğimiz ve yatırımlarımız bundan sonra da devam edecektir” diyerek, katılımcılara teşekkür etti.

Yorum Yazın

Yorumunuz 24 saat içerisinde yayınlanacaktır.

Cancel reply
Abanoz Group © Copyright 2018