• Şubat

    23

    2018
  • 1277
  • 0
2. Samsun Ev’leniyoruz Fuarı’nda Afacan AVM Damga Vurduk

2. Samsun Ev’leniyoruz Fuarı’nda Afacan AVM Damga Vurduk

2. Samsun Ev’leniyoruz Fuarı’nda sektöründe öncü olduğunu kanıtlayan Afacan AVM standı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş (TÜYAP) tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen Sasmun EV’leniyoruz 2018 Fuarı, ikinci gününde de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Yoğun bir ilginin olduğu fuarda; yeni konsepti ve geniş stand alanıyla dikkatleri üzerine çeken Afacan AVM, yaklaşık 10 bin metrekarelik standıyla fark yarattı.

1980 yılında Osman Abanoz tarafından kurulan ve her geçen yıl sektörüne ivme kazandıran Afacan Plastik; iki yıldır uyguladığı AVM konseptiyle adından bahsettirmeye devam ediyor. Yaklaşık 45 bin ayrı ürün yelpazesine sahip olan Afacan AVM, geçen yıl olduğu gibi bu sene de Samsun EV’leniyoruz 2018 Fuarı’na damga vurdu.

YENİLİKLERE AÇIK OLMAK
KAZANDIRIYOR

Afacan Plastik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Abanoz; fuar kenti olan Samsun’da gerçekleşen böylesine büyük bir etkinliğe katılmış olmaktan gurur duyduklarını söyledi. Abanoz; “Yıllardan beri Samsun’da ne zaman plastik dense akla Afacan gelir. Yeni konseptimiz olan Afacan AVM’nin de bu şekilde ilerleyeceğinden eminim” ifadelerini kullandı.

MÜŞTERİLERE ÖZEL
HİSSETTİRMEK GÖREVİMİZ

Afacan AVM yönetimi ve personelleri olarak en önem verdikleri prensibin müşteri memnuniyeti olduğunu belirten Abanoz; “Fuarın 2’nci ve 3’üncü günlerinde standımızı ziyaret edecek olan kişilere bir takım sürprizlerimiz olacak. Cumartesi ve Pazar günü standımızda bulunan güzellik uzmanlarımız tarafından; makyaj ve saç düzleştirme etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz. Bunun dışında standımızı ziyaret edecek müşterilerimize Afacan AVM’de kullanabilecekleri ve Mart ayının sonuna kadar geçerli olan X indirim çekini veriyoruz. Bu çek sayesinde, mağazamızda kasaya gittikleri anda iskonto alabilecekler. Aynı zamanda yine bu çek sayesinde sürekli kullanabilecekleri ve avantajlarından faydalanacakları bir Silver kart da hediye edeceğiz” dedi.

AFACAN AVM İNTERNET
PAZARINA AÇILIYOR

Afacan AVM olarak; yenilikçi, trendleri takip eden, her zaman kendini geliştiren ve sektör içinde ileri görüşlü olmaya çok önem verdiklerini belirten Abanoz; “2018 yılında daha da büyümeyi hedefliyoruz. 1980 yılından beri hizmet vermekten gurur duyduğumuz Samsun halkı için; gelişmiş ve yenilenmiş bir anlayışla çalışmaya devam ediyoruz. Bu yıl içerisinde Afacan AVM olarak yeni iştirakimiz olan haburda.com ile internet pazarına açılacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yazın

Yorumunuz 24 saat içerisinde yayınlanacaktır.

Cancel reply
Abanoz Group © Copyright 2018